Ürünler

Ledger Nano S, dual çipli bir mimari üzerine kurulmuştur ve bilgisayara her takıldığında 4 basamaklı PIN kodunuz ile açılarak hesaplarınıza yalnızca sizin erişebilmenizi sağlar. İşlemler tamamen Ledger Nano S’in güvenli donanımı içinde yapılır, hesabınıza ait şifrelemeleriniz, gizli anahtar ve kişisel bilgileriniz asla online ortama maruz kalmaz. Gizli anahtarlarınız hiçbir zaman üçüncü kişiler tarafından tutulamaz ve bilinemez: bunlar Secure Element donanımının içinde şifrelenip kilitlenmiştir. Ledger Nano S ile cüzdanınız sizin bankanızdır.

Ledger Nano S, ürünü görerek alma fırsatı, satış sonrası kullanım desteği ve tüm dünyadaki en güncel sürümüyle (1.6.1.) sadece Coinoxs'da!

Ledger Nano X, şu ana kadarki en gelişmiş güvenliği sunar: Nano X’e kredi kartı ve pasaport gibi yüksek güvenlikli uygulamalarda kullanılan bir çip (CC EAL5 +) güvenle izole edilmiştir. Cihazınızı kaybetseniz bile kripto varlıklarınız güvende kalır ve hesaplarınızı herhangi bir defter cihazına geri yüklemek için cihazınızın başlatılması sırasında verilen 24 kelimelik kurtarma ifadesini kullanmanız yeterlidir. Nano X’de bluetooth® etkindir ve Ledger Live Mobile uygulamasıyla akıllı telefonunuza bağlayıp ve her yerde güvenle işlem yapabilmenizi sağlar. Tüm Bluetooth iletişimleri, herhangi bir güvenlik tehdidine karşı korumak için uçtan uca şifrelenmiştir.

Ledger Nano X, ürünü görerek alma fırsatı, satış sonrası kullanım desteği ve tüm dünyadaki en güncel sürümüyle (1.6.1.) sadece Coinoxs'da!