Kripto Para Sektöründe Yepyeni Bir Deneyime Hazır Olun!

Coinoxs, alanlarında uzman kuruluşların ürünlerine mağazasında yer vererek yüz yüze iletişim ile sizi en doğru hedef
kitleye ulaştırıyor! Siz de tüm işlemlerinizi uzman danışmanlarımız eşliğinde gerçekleştirebilir, kripto para sektörüyle ilgili tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Blokzincir Teknik Destek

Blokzincir Teknik Destek

1. Pending statüsünde kalan işlemi iptal etme. İşleminiz saatlerdir beklemede, iş ortaklarınız onay konusunda endişeli mi?

Büyük blok zinciri ağları için, bloğa dahil edilmemişse işlemi iptal etmenin veya değiştirmenin basit yolları vardır. Bize özel anahtarlar / anımsatıcı sağlamaya gerek kalmadan bu sorunu çözmek için atılması gereken adımlar konusunda açık rehberlik sunuyoruz.
 
2. OMNI USDT'nin alınması

Bazı durumlarda Tether'i normal bir bitcoin adresine gönderebilirsiniz. Bu token'lara bilinen cüzdanların hiçbirinden erişilemez. Token'ları doğru adrese göndermek için, para çekme işlemi manuel olduğundan, özel anahtarlarınıza / anımsatıcınıza erişim sağlamamız gerekir. Sorun çözülür çözülmez özel bilgilerinizi silme yükümlülüğümüz var.

Fiziksel Cüzdan Al

Distribütörü olduğumuz Ledger hardware cüzdanlarını (Nano-s ve Nano-x) Nişantaşı’nda yer alan ofisimize gelerek deneyebilir, yatırımlarınız için en güvenli fiziksel cüzdanı satın alabilir, tüm soru ve talepleriniz için satış sonrası desteğimizden faydalanabilirsiniz.

Fiziksel Cüzdan Al
Prestijli Konum

Prestijli Konum

İstanbul’un kalbinde yer alan, Osmanbey metroya sadece 5 dk uzaklıkta olan ve VIP işlem odasıyla birlikte Nişantaşı’nda yer alan ofisimize gelerek işlem yapmanın ayrıcalığını siz de yaşayabilirsiniz.

İş Birliklerimiz

Bize Ulaşın