Hakkımızda

2020 yılında Türkiye pazarına giriş yapan Coinoxs Bilişim A.Ş., Türkiye’nin ve Dünyanın en seçkin offline Blockchain ürünlerine özelleşmiş teknoloji mağazası olarak Dünya Kripto Para Sektörü’ne yepyeni bir soluk getiriyor.

Coinoxs Coin Store, alanlarında uzman markaların ürünlerine Nişantaşı’nda bulunan prestijli mağazasında yer vererek, en iyi hizmeti en doğru hedef kitleye ulaştırıyor!

Sektörde uzman danışanlarımızdan işlemleriniz ile ilgili destek alabilir, sunduğumuz ürünleri görüp inceleyebilir, düşük maliyetle işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vizyonumuz: Coinoxs olarak müşteri memnuniyeti ve güvenliği odaklı hizmet anlayışıyla blockchain teknoloji sistemlerinin fayda ve ürünlerini Türkiye başta olmak üzere global arenada geliştirip son kullanıcıyla buluşturmayı görev edindik.

Misyonumuz: Tüm dijital teknoloji  kullanımının yaygınlaşmasına katkıda bulunarak, bireylerin birikimlerini en iyi şekilde değerlendirmesini sağlamayı, ve bu sürece en etkili şekilde katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Değerlerimiz: Değerlerimiz, kurum çalışanlarımız, müşterilerimiz, yasal düzenleyiciler ve toplumumuz ile olan ilişkilerimizin temelini oluşturuyor.
• Güven önceliğimizdir.
• Farklı kültürlere ve görüşlere açığız.
• Müşterilerimize, topluma, yasal düzenleyicilere bağlı ve birbirimize yakınız.
• Sektörde yenilikçi bir hizmet anlayışını benimsiyoruz.
• Sürdürülebilirlik, belirli standartlarda hizmet vermek istiyoruz.